tekstil germe kasaBaskı sistemlerinde sürekli olarak yenilenen teknolojiyle birlikte birçok yerde görmeye başladığımız Tekstil Germe uygulamaları, tekstil baskı teknolojisinin ne kadar çok yayğınlaştıgını ve kalitesinin ne kadar çok iyi olduğunu göstermektedir.

Ledu olarak Dijital Tekstil Baskı teknolojisini yakından takip etmekte olduğumuz gibi bu sektörde Karya A.Ş nin sektördeki deneyimi ve tecrübesinide kullanmaktayız. Tekstil germe de reklam sektörüne hızlı bir giriş yapan firmamız , yakaladığı ivmeyi daima yüksek tutarak diğer firmaların hayal bile edemeyeceği baskı kalitelerinde ürünler üretmeyi sağladı.

Tekstil Germe Kasaları – Dijital Tekstil Baskı Sistemleri

Yurt dışında çoğunlukla Textile Lightbox olarak bilinen tekstil germe kasalarının imalatını ve satışını yapan firmamız, tekstil germe kasaları kullanan diğer firmalara malzeme tedariği konusunda da (kumaş, fitil, Led, Profil vs.) hizmet vermektedir.
Ledu olarak satışında bulunduğumuz baskı kumaşlarının yüksek kalite standartlarına (ale almazlık ve kırışmazlık özelliklerine sahip kumaşlar) uyğun olması güvenin üst planda tutulduğu AVM’ler, havalimanları ve fuar alanları gibi yerlerde müşterilermiz açısından ciddi bir avantaj sağlıyor. Kumaş kalitesinin iyi olması sebebiyle , günümüzde reklam amaçlı kullanılan tekstil germe sistemleri yavaş yavaş dekorasyon amacıyla da kullanıldığına şahit olmaktayız. Fuar stand alanlarındaki tekstil germe sistemleri, ofis, mağza veya bir restaurant içerisindeki tekstil germe tavan sistemleri müşterilerimizin ve dekorasyonuclarında oldukça dikkatini çekmektedir.

Özel tasarımlarla birleşen tekstil baskısında, baskı teknolojisinin kalitesi kadar işçilik faktörüde büyük rol almaktadır. LEDU olarak kaliteden ödün vermeden imalatında bulunduğumuz tekstil lightbox da kullandığımız ürünler, dünya standartlarında uyğun olduğu gibi kolay montaj ve nakliye masraflarının da az olması sebebiyle müşterilerimizin en çok dikkatini çeken ürünler arasında yer almaktadır.

tekstil kasası

Tekstil Germe sistemleri için satışında bulunduğumuz tekstil kasası profil ebatları 1,5 -20 cm arasında değiştmektedir. LEDU tarafından satışında bulunduğumuz tekstil çerçevelerini ışıklı ve ışıksız seçeneklerinin yanısıra, çift taraflı görsel kullanabildiğiniz gibi tek taraflıda görsel gerilebilmektedir. Tekstil profillerimizi diğer sayfalarımızda daha detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
profil-1-5-capraztekstil_profil-capraz-2tekstil_pofili-5-capraz2tekstil_pofili-7-5-capraz3-212cm-capraz
fitil tekstil germe germe şerit fitili  profil L bağlantısıkasa bağlantı aparatı l bağlantı ekipmanı

Reklam panolarında sıklıkla kullanılmakta olan led barlar, montaj kolaylığı ve gereksinim duyulan birçok özelliğe göre üretilmektedir. Firmamız tarafından ithal edilen Led barlarla ilgili diğer bilgileri web sitemizi gezebilceğiniz gibi bizi arayarakda detaylı bilgi edinebilirsiniz.
led_bar_14-06 led_bar_14-05 led_bar_14-04 led_bar_14-03 led_bar_14-02 led_bar_14-01
Led aydınlatma sistemlerinden biri olan Led modüllerini web sitemizde detaylıo olarak inceleyebilirsiniz. İhalatında bulunduğumuz led modüller birinci sınıf kalitede olup, tekstil satışında bulunduğumuz tekstil kasalarıyla birlikte rahatlıkla kullanabilirsiniz.
led modül Dar Açılı LBY LEDled modüller led modül
LEDU Tekstil Lightbox ürünlerinde led aydınlatma sistemleriyle birlikte ışıklı baskı kumaşları kullanılmaktadır.