focus-textil
İç mekan reklam alanlarında en çok tercih edilen ürünlerimizin başında tabi ki Tekstil Lightbox ürünümüz yer alıyor. Tekstil Lightbox ürünümüz kolay kurulumu, kolay nakliyesi ve çok kolay görsel değişimi özellikleriyle iç mekan reklam alanlarının bir vazgeçilmezi haline geldi.

Ürünlerimizin montajını kendi ekibimizin yapabileceği gibi eline daha önce hiçbir montajda bulunmayan bir kişinin dahi kurulumu yapabileceği şekilde dizayn edilerek özel bir kurulum şemasıyla müşterilerimize gönderiyoruz. Ayrıca tüm tekstil baskılı ürünlerimizde LEDU olarak ürettiğimiz Trutex Dijital Baskı Kumaşlarını kullanıyor olmamız, yüksek kalite standartlarına sahip kumaşlar ile (Alev Almaz ve Kırışmazlık özelliklerine sahip baskı kumaşları) güvenliğin üst planda tutulduğu AVM’ler, Havalimanları ve Fuar Alanları gibi yerlerde müşterilerimiz açısından ciddi bir avantaj sağlıyor. Tekstil Lightbox dışında, Snap Frame ürünümüz ve Kristal Lightbox ürünlerimizde iç mekan reklam alanlarında, oldukça tercih edilen bir reklam panosu olma özelliğini koruyor.

Özellikle vinil ve duratrans baskıya oranla kullanım kolaylığı sayesinde ilerleyen günlerde tekstil lightboxlar iç mekan reklam alanlarında hızla ve daha sık kullanılmaya başlanacak. Özellikle görsel değişimi için hiçbir teknik elemana ihtiyaç duymadan çalışma imkanı sağlayan tekstil lightbox, küçükten büyüğe tüm firmaların mağazalarında hak ettiği yeri alacaktır.

Işıklı ve Işıksız Dijital Kumaş Baskı Seçenekleriyle Tekstil Lightbox