Trutex Dijital Tekstil Baskı Kumaşları

Dijital Tekstil Baskı Kumaşı

LEDU bünyesinde imalatını yapmakta olduğumuz Trutex markamızla kaliteli ve sektörün tüm ihtiyaçlarına yanıt verebilen Dijital Baskı Kumaşları üretmekteyiz.

Trutex Dijital Baskı Kumaşları geniş ürün yelpazesiyle Tekstil Baskı Kumaşları alanında dünya devleriyle çalışmaktadır. Geniş ürün yelpazesinde UV, Latex , Solvent , Dye-Sub ve Paper Transfer tekniklerine uygun Dijital Tekstil Baskı Kumaşları yer almaktadır. LEDU tarafından üretilen dijital baskı kumaşları, istenilen ölçülerde özel olarak kesilerek satışı yapılmaktadır. Kendi reklam ürün gruplarında da Trutex Dijital Baskı Kumaşlarını kullanan firmamız, doğru kumaş, doğru baskı ve doğru LED aydınlatmalarıyla Dijital Tekstil Reklam Baskısı ve LED aydınlatmalarının kalitesini ortaya koymaktadır. Tekstil Transfer Baskısı ve Direk Dijital Tekstil Baskılarına uygun Trutex Baskı Kumaşları, Avrupa Standartlarında Yanmaz ve Kırışmaz Teknik Baskı kumaşlarıdır.

Berger Textile print fabric    Teknik Baskı Kumaşlarının kullanım alanları arasında yeralan tabela reklam görselleri farklı amaçlar doğrultusunda çeşitli kumaşlara basılabilmektedir. Su geçirmez özelliğiyle şişme kumaşlara (Balon, Havuz) basılabildiği gibi çadır, tente gibi ihtiyaçlar için branda gibi kumaşlarada dijital baskı yapılabilmektedir.İç mekanlarda kullanılmak üzere imalatı yapılan Canvas Tablo üreticilerinin kullandığı Canvas Baskı Kumaşı gibi birçok teknik baskı kumaşı Trutex ürün yelpazemizde mevcuttur.

Dijital Baskı tekniklerinin gelişimiyle birlikte  Tekstil Baskı kumaşlarının kalitesi de, görselin kalitesi açısından büyük önem taşımaktadır. LEDU olarak reklam sektörüne yönelik çalışmalarımız arasında dijital tekstil baskı yer almaktadır. Yüksek teknoloji ürünü direk kumaşa baskı yapan dijital baskı makineleriyle seri dijital tekstil baskısı yapmaktayız. LEDU olarak bünyemizde bulunan, en son teknoloji olan profesyonel baskı makineleriyle, Dijital Tekstil Baskı işlerinizhızlı ve profesyonel olarak yapılmaktadır.