Reklam, insanların üzerinde çeşitli etkiler yaratan hemen hemen her alanda yapılan çalışmalardır. Reklam çalışması yapmak isteyen firmaların ortak noktası; markalarının bilincinin oluşması, akılda kalıcı olması ve yapısını göstermek olarak açıklanmaktadır. Kaliteli bir reklam çalışmasıyla birlikte mevcut müşteri portföyünüze potansiyel yeni müşteriler ekleyebilirsiniz.

Firmanızın reklamını yapmak istiyorsanız gelişen teknoloji ve tüketici ihtiyaçları ile birlikte reklam pazarında kullanılan ürün ve aksesuarlar kullanılmaktadır. Bu reklamların başında da baskılı ürünler gelmektedir. Baskılı ürünler reklam kampanyalarının, tanıtımların ve müşteri ziyaretlerinin vazgeçilmez materyalleri arasındadır. Ledu olarak, pazarın ihtiyacı doğrultusunda inovatif çözümler ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışıyoruz.

Ayrıca, Ledu’da, iç ve dış mekan reklam panoları için üretilen çok sayıda farklı tipte profiller bulunmaktadır. Bu profiller, Tek Taraflı Profiller, Çift Taraflı Profiller ve Özel Profiller olmak üzere 3 gruba ayrılmıştır (Daha detaylı bilgi almak isterseniz Tekstil Profil sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.). Profillerin ortak özellikleri ise; kolayca kurulum yapılabilmesi, hafif olması, kolayca görsel değiştirilebilmesi, özel renklere boyanabilmesi, zemin veya kesit aydınlatma imkanı, ayakta veya asılı olarak kullanılabilmesidir. Ledu, mevcut geniş ürün yelpazesine son olarak 120 mm Köşe Dönme Aparatlı Profili de ekledi.

Bunun yanı sıra, 120 mm Köşe Dönme Aparatlı Profil, çift yön kullanım özelliği ile dikkat çekmektedir. Bu profil ışıklı kullanım için uygundur ve kesit aydınlatmalı olarak kullanılmaktadır. Bağlantı noktalarında özel bağlantı aparatı (ALT60) kullanılmaktadır. 120 mm Çift Taraflı Dönme sistemi, iç ve dış mekan fark etmeksizin market, kafe, restoran gibi alanlarda reklam amacıyla kullanılabilmektedir. Profil hakkında daha detaylı bilgi almak için 120 mm Köşe Dönme Aparatlı Profil sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kolayca kurulumu yapılabilen profiller hakkında detaylı bilgi için +90 212 637 03 34 veya info@ledu.com.tr‘dan bilgi alabilirsiniz.

Diğer Ledu Profil seçenekleri için Profiller kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.